Tainted Grail: Conquest na konsole i 2 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Tainted Grail: Conquest

Tydzień temu Microsoft ujawnił ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę marca. Firma zapowiedziała w sumie osiem nowych gier, a tak się składa, że dwie z nich lądują w subskrypcji już dzisiaj (trzecią ujawniono na konferencji ID@Xbox Spring Showcase). Mowa o konsolowym wydaniu Tainted Grail: Conquest, Zero Escape: The Nonary Games i Kraken Academy.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

3 nowe gry w Xbox Game Pass (22 marca 2022)

Zwiastun Tainted Grail: Conquest

Tainted Grail: Conquest to RPG z elementami karcianki oraz roguelike’a, którego akcja rozgrywa się w wykreowanym przez pisarza Krzysztofa Piskorskiego świecie fantasy. Podczas zabawy będziemy eksplorować i walczyć z rozmaitymi przeciwnikami, jednocześnie starając się poznać tajemnicę przeklętej wyspy Avalon. Co tu dużo mówić: zestawienie gier RPG w Xbox Game Pass rozrosło się o kolejną wartą uwagi pozycję, choć w sumie nie do końca, bo pecetowa wersja Tainted Grail: Conquest jest dostępna w subskrypcji od dawna.

Zwiastun Zero Escape: The Nonary Games

Idąc dalej, Zero Escape: The Nonary Games to zestaw składający się z dwóch zremasterowanych japońskich przygodówek: 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors oraz Zero Escape: Virtue’s Last Reward. Pierwsza pozycja opowiada o studencie imieniem Junpei, który wraz z kilkoma innymi osobami zostaje porwany i zmuszony do udziału w grze autorstwa sadysty znanego jako Zero. Uczestnicy mają tylko jedną szansę na przeżycie, ponieważ każda porażka oznacza śmierć. Druga gra z pakietu przedstawia historię innej grupy osób walczącej o przetrwanie w chorym wyzwaniu tego samego złoczyńcy.

Zwiastun Kraken Academy

Kraken Academy jest kolejną przygodówką na liście dzisiejszych nowości. Wcielamy się tu w postać ucznia tytułowej szkoły, który zostaje uwięziony w pętli czasowej. Naszym zadaniem będzie trafne wytypowanie szkolnego zdrajcy oraz… zapobiegnięcie końcu świata.

Przeczytaj też: Telewizor do Xbox Series X

Wszystkie omówione wyżej gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Tainted Grail: Conquest (Xbox One, Xbox Series X|S) – wydanie na PC jest dostępne w subskrypcji od dawna
  2. Zero Escape: The Nonary Games (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Kraken Academy (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie dać szansę którejś z dzisiejszych nowości? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z