Znany survival horror klasy „AAAA” od dzisiaj w Xbox Game Pass! A wraz z nim jeszcze jedna nowość

Xbox Game Pass

Nieco ponad tydzień temu Microsoft przedstawił pierwszą część gier w Xbox Game Pass na czerwiec 2024. Wczoraj do subskrypcji trafiła intrygująca nowość, natomiast dzisiaj w abonamencie debiutują kolejne dwie produkcje. Jedna z nich to znany survival horror klasy „AAAA”.

Nowe gry w Xbox Game Pass – The Callisto Protocol oraz Isonzo (13 czerwca 2024)

Zwiastun The Callisto Protocol

The Callisto Protocol to survival horror stworzony przez twórców Dead Space. Akcja produkcji ma miejsce na Księżycu Callisto, gdzie rozpanoszyły się żądne krwi mutanty. Wcielamy się w postać niejakiego Jacoba Lee, a naszym zadaniem będzie przede wszystkim przetrwanie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Isonzo

Natomiast Isonzo to FPS, który stawia ogromny nacisk na realizm. Akcja przenosi nas na front włoski podczas I wojny światowej, lecz fabuły na dobrą sprawę tutaj nie uświadczymy. Produkcja jest bowiem przeznaczona do zabawy wieloosobowej.

Tak się składa, że obie gry są już dostępne w abonamencie Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu można je odpalić na następujących platformach:

  1. The Callisto Protocol (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Isonzo (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Trzeba przyznać, że dzisiejsze nowości są naprawdę interesujące. Którą z nich – jeśli w ogóle – planujecie odpalić? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.