Nowe menu główne Xboxa trafiło do testów. Microsoft wyciągnął wnioski z opinii fanów

Xbox logo

Poprzednie testy nowego menu głównego Xboxa zakończyły się jakiś czas temu. Wnioski fanów były jasne – ich zdaniem okazało się ono zbyt zatłoczone. Microsoft przygotował więc kolejną wersję panelu, którą od dziś sprawdzają członkowie programu Xbox Insider.

Testy nowego głównego menu Xboxa

Xbox - testowa wersja nowego menu
Testowa wersja nowego menu Xboxa

Uczestnicy poprzednich testów nowego menu głównego Xboxa wskazywali, że jest zbyt zatłoczone i uniemożliwia zobaczenie teł ustawionych przez graczy. Jak widać, Microsoft wysłuchał tych opinii i zatroszczył się, aby nowa wersja była bardziej dostosowana do oczekiwań użytkowników.

Poprawione menu główne trafiło więc znów do testów. Udział w nich biorą osoby przypisane do pierścieni Alpha Skip-Ahead i Alpha programu Xbox Insider.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 2019

Jak dołączył do programu Xbox Insider, aby wziąć udział w kształtowaniu przyszłości konsol Microsoftu? Wystarczy pobrać stosowną aplikację na Xboxa One oraz Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.