Nowe screeny z Resident Evil 4 Remake. Capcom chwali się odświeżonymi lokacjami

Resident Evil 4 Remake

Od premiery Resident Evil 4 Remake dzielą nas już niecałe dwa miesiące. Fani zaczynają odliczać dni, a Capcom dzieli się nowymi materiałami ze swojej gry. Tym razem światło reflektorów skierowano w stronę lokacji.

Nowe fragmenty Resident Evil 4 Remake

Zamiast skupiać się na postaciach lub odświeżonych mechanikach gry, Capcom pozwala bliżej przyjrzeć się grafice remake’u. Błyskawicznie po internecie zaczęły krążyć porównania do podstawowej wersji gry, które obrazują doskonale, jak dużo udało się osiągnąć twórcom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Cena kolekcjonerskiej wersji Resident Evil 4 Remake wzbudziła ostatnio niemałe zdziwienie wśród graczy, ale na samą produkcję czeka bardzo wiele osób. Może być to jedna z ciekawszych premier pierwszego kwartału, która zadowoli nie tylko weteranów RE, ale również nowych fanów serii.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Resident Evil 4 Remake zadebiutuje 24 marca 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Gra dostępna jest już w przedsprzedaży.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.