Nowe screeny z Resident Evil 4 Remake. Capcom chwali się odświeżonymi lokacjami

Resident Evil 4 Remake

Od premiery Resident Evil 4 Remake dzielą nas już niecałe dwa miesiące. Fani zaczynają odliczać dni, a Capcom dzieli się nowymi materiałami ze swojej gry. Tym razem światło reflektorów skierowano w stronę lokacji.

Nowe fragmenty Resident Evil 4 Remake

❤️❤️❤️👍 pic.twitter.com/6MXPMgUElN

— NV (@naven0m) January 24, 2023

❤️❤️❤️👍 pic.twitter.com/6MXPMgUElN

— NV (@naven0m) January 24, 2023

Zamiast skupiać się na postaciach lub odświeżonych mechanikach gry, Capcom pozwala bliżej przyjrzeć się grafice remake’u. Błyskawicznie po internecie zaczęły krążyć porównania do podstawowej wersji gry, które obrazują doskonale, jak dużo udało się osiągnąć twórcom.

Cena kolekcjonerskiej wersji Resident Evil 4 Remake wzbudziła ostatnio niemałe zdziwienie wśród graczy, ale na samą produkcję czeka bardzo wiele osób. Może być to jedna z ciekawszych premier pierwszego kwartału, która zadowoli nie tylko weteranów RE, ale również nowych fanów serii.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Resident Evil 4 Remake zadebiutuje 24 marca 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Gra dostępna jest już w przedsprzedaży.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z