Nowość w Horizon Forbidden West: Burning Shores. Gameplay pokazuje podróże pod wodą

Horizon forbidden west burning shores

Wczoraj Guerrilla Games pokazało fanom zupełnie nowe next-genowe chmury, które można eksplorować. Natomiast dzisiaj studio podzieliło się z graczami trailerem na swoim profilu na Twitterze. Zwiastun potwierdza możliwość pływania pod wodą za pomocą maszyn w Horizon Forbidden West: Burning Shores.

Możliwość nurkowania w Horizon Forbidden West: Burning Shores

Na krótkim zwiastunie udostępnionym przez Guerrilla Games możemy zobaczyć Aloy, która podróżuje na nowej maszynie „Waterwing”, czyli dosłownie „Wodnym skrzydle”. Dzięki tej nowości gracz będzie mógł latać i nurkować pod wodą, a główna bohaterka będzie mogła przemierzać świat jeszcze szybciej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fani gry pod postem zaczęli zauważać podobieństwa do najnowszego dzieła Jamesa Camerona — Avatar: Istota Wody. W filmie również pojawiają się stworzenia, na których bohaterowie przemieszczają się pod wodą.

Zobacz też: Najlepsze monitory do 1000 zł

Gracze na pewno mogą być zadowoleni z tego co szykuje dla nich holenderskie studio. Dodatkowe możliwości eksploracji oraz next-genowe chmury mogą się podobać. Na koniec przypomnijmy, że DLC Horizon Forbidden West: Burning Shores zadebiutuje 19 kwietnia 2023 roku i będzie dostępne tylko na PlayStation 5.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.