[Akt.] Wygląda na to, że Back 4 Blood trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Back 4 Blood

Wczoraj poznaliśmy tytuły dwóch gier, które trafią do Xbox Game Pass na premierę: SkateBird i Lemnis Gate. Dziś doszły nas słuchy, że w usłudze Microsoftu pierwszego dnia wyląduje również ciekawie zapowiadające się Back 4 Blood. Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to stuprocentowo pewna informacja – na oficjalne potwierdzenie lub zaprzeczenie musimy poczekać do jutrzejszej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Back 4 Blood trafi do Xbox Game Pass w dniu premiery? Jest na to ogromna szansa

Back 4 Blood Xbox Game Pass
Zrzut ekranu z zapowiedzi transmisji pokazu Back 4 Blood

W subreddicie poświęconym Back 4 Blood na portalu Reddit pojawił się interesujący wpis z powyższym zrzutem ekranu. Pochodzi on z zapowiedzi transmisji pokazu Back 4 Blood w serwisie YouTube, która obecnie jest prywatna. Internaucie udało się jednak w porę podejrzeć opis, z którego wynika, że premiera gry odbędzie się 12 października 2021 roku i co najciekawsze, tego samego dnia trafi też do Xbox Game Pass. Subskrybenci usługi Microsoftu rzekomo będą mogli ją uruchomić na komputerach PC oraz konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S). Rzekomo, bo choć screen wygląda bardzo autentycznie, to istnieje cień szansy, że został zmanipulowany.

Back 4 Blood to kooperacyjna strzelanka z zombie w roli głównej. Za grę odpowiadają twórcy Evolve i kultowego Left 4 Dead, więc mniej więcej wiadomo, czego można się spodziewać. Trzonem rozgrywki w Back 4 Blood będzie unicestwianie zarażonych i wykonywanie misji. Wszystkim zainteresowanym tą produkcją nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki, że jutro usłyszymy oficjalne potwierdzenie o jej debiucie w Xbox Game Pass. Byłoby super, bo nowych gier w abonamencie nigdy dość.

Aktualizacja – 13.06.2021, 21:33

Zostało potwierdzone, że gra zadebiutuje w Xbox Game Pass już 12 października.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z