MotoGP 22 i dwie inne nowości od dzisiaj w Xbox Game Pass

MotoGP 22

Trzy dni temu Microsoft ujawnił ofertę Xbox Game Pass na lipiec 2022, a właściwie jego drugą połowę. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w subskrypcji lądują trzy nowości: MotoGP 22, Torment: Tides of Numenera oraz Sins of a Solar Empire: Rebellion. Niejeden gracz z pewnością się ucieszy.

Nowości w Xbox Game Pass (21 lipca 2022)

Zwiastun MotoGP 22

MotoGP 22 to popularna gra wyścigowa, w której zasiadamy za sterami jednośladów. Produkcja bazuje na licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata, a jej motywem przewodnim jest nic innego, jak branie udziału w wyścigach na ponad 20 istniejących w rzeczywistości torach. Można ścigać się w trybie jednoosobowym, jak i z innymi graczami w multiplayerze.

Zwiastun Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera to staroszkolny RPG, w którym akcję obserwujemy z lotu ptaka. Opowieść rozgrywa się w bardzo odległej przyszłości, a my wcielamy się tu w postać znaną jako Ostatni Porzucony. Podczas zabawy będziemy starali się znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania, eksplorując klimatyczne lokacje i wykonując ciekawe zadania.

Warto wspomnieć, że Torment: Tides of Numenera trafiło do Xbox Game Pass już dawno, ale tylko w wersji na PC. Dzisiaj subskrypcję wzbogaca wydanie na konsole i chmurę.

Zwiastun Sins of a Solar Empire: Rebellion

Z kolei Sins of a Solar Empire: Rebellion jest samodzielnym dodatkiem do Sins of Solar Empire, wprowadzającym m.in. nowe frakcje i statki. Produkcja reprezentuje gatunek strategii czasu rzeczywistego i pozwala toczyć zacięte kosmiczne bitwy. Dla fanów RTS-ów pozycja obowiązkowa.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Wszystkie wymienione wyżej gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je odpalić na następujących platformach:

  1. MotoGP 22 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Torment: Tides of Numenera (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) — wersja na PC została dodana wcześniej
  3. Sins of a Solar Empire: Rebellion (PC)

Zamierzacie dać szansę którejś z dzisiejszych nowości? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z