Nowy Far Cry oficjalnie jest w produkcji! Ubisoft poszukuje pracowników do zespołu

Far Cry 6

Far Cry 6 był solidną produkcją Ubisoftu, która dobrze się sprzedała. Jakiś czas temu pojawiły się w sieci doniesienia, jakoby firma pracowała nad kolejnym tytułem z serii. Teraz w sieci zostały zamieszczone ogłoszenia o pracę, które jasno wskazują na to, że Nowy Far Cry jest już w przygotowaniu.

Nowy Far Cry jest już w produkcji. Ubisoft umieścił ogłoszenia o pracę


Ubisoft Toronto zamieścił na Twitterowym profilu ogłoszenia o pracę. Informacje o dostępnych stanowiskach wskazują jasno na to, że powstaje nowy tytuł z serii Far Cry. Francuski deweloper poszukuje między innymi artystów postaci, projektantów interfejsu i poziomów oraz dyrektora technicznego. Wiele wskazuje zatem na to, że produkcja jest jeszcze we wczesnej fazie rozwoju.

Minęły już prawie dwa lata od wydania poprzedniej odsłony Far Cry, więc prace nad kolejną grą z serii nie powinny nikogo szczególnie zaskoczyć. Jednak teraz mamy oficjalne potwierdzenie, że projekt faktycznie jest realizowany, a czuwa nad nim zespół Ubisoft Toronto z Kanady – studio odpowiedzialne za Splinter Cell Blacklist i dwie ostatnie części Far Cry. Choć nie znamy szczegółów, fanów serii z pewnością ucieszą takie informacje.

Zobacz też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Assassin’s Creed Mirage

Warto przypomnieć, że poprzednią częścią z serii było Far Cry 6, którego akcja rozgrywała się na fikcyjnej wyspie Yara będącej pod rządami bezlitosnego dyktatora. Premiera miała miejsce w 2021 roku, a mając na uwadze, że dotychczasowo gry z serii Far Cry były wydawane w trzy lub czteroletnich odstępach, siódma odsłona nie pojawi się wcześniej niż w 2024 roku. Na ten moment pozostaje nam jednak czekać na więcej wieści ze strony Ubisoftu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.