Nowy gameplay ze Street Fighter 6. Aż 21 minut czystej rozgrywki

Street Fighter 6

Street Fighter 6 zapowiedziano już jakiś czas temu, ale na obszerny gameplay musieliśmy trochę poczekać. Dziś za sprawą IGN w sieci pojawił się 21-minutowy film przedstawiający czystą rozgrywkę. Nadchodząca bijatyka Capcomu zdecydowanie może zainteresować.

Gameplay ze Street Fighter 6 pokazuje soczystą rozgrywkę

Gameplay ze Street Fighter 6

Street Fighter 6 to najnowsza odsłona cenionej serii bijatyk. Motywem przewodnim będzie tu nic innego jak rozgrywanie rozmaitych walk z wykorzystaniem starych oraz nowych mechanik. Oczywiście powrócą znani bohaterowie i śmiercionośne combosy.

Przeczytaj też: Jak urządzić pokój gamingowy?

Nowy gameplay ze Street Fighter 6 można obejrzeć powyżej. Przedstawia on kilka pojedynków pomiędzy różnymi postaciami oraz pokazuje, że rozgrywka będzie naprawdę zróżnicowana — twórcy przygotowali masę combosów, mechanik i technik. Debiut omawianej gry odbędzie się w 2023 roku, choć dokładna data premiery nie została jeszcze podana. Street Fighter 6 zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.