Nowy Need for Speed z premierą pod koniec roku 2022? Tak twierdzi znany insider

Need for Speed Heat

Niedawno świat obiegł materiał z fragmentem rozgrywki z (rzekomo) najnowszej odsłony Need for Speed, a dzisiaj w sprawie gry głos zabrał Jeff Grubb. Jego zdaniem gra miała ukazać się jeszcze w listopadzie, ale jej premiera będzie nieco opóźniona.

REKLAMA

Nowy Need for Speed już niedługo

Need for Speed
Need for Speed

Chociaż listopadowa premiera nowej odsłony Need for Speed nie została nigdzie oficjalnie potwierdzona, to społeczność w branży spodziewała się jej właśnie w przedostatnim miesiącu roku. Słynący z trafnych analiz Jeff Grubb powiedział ostatnio na łamach serwisu Gamespot, że najnowsza odsłona gry wyścigowej od EA ukaże się nieco później, bo w grudniu 2022 roku.

Zobacz też: Kody do The Sims 4

Powodem takiego przebiegu spraw jest przesunięcie części osób ze studia Criterion Games do prac nad Battlefieldem 2042. Jak przyznał dziennikarz, deweloperzy potrzebują w obecnej sytuacji kilku dodatkowych tygodni, zanim będą gotowi pokazać swoją grę. Pozostaje czekać!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!