Nowy Need for Speed wycieka do sieci. Fragment rozgrywki trafił do sieci

Need for Speed

Pod koniec czerwca Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – podzielił się kilkoma interesującymi szczegółami na temat nowej odsłony Need for Speed, która rzekomo ma nosić podtytuł Unbound. Dziś natomiast do sieci trafił krótki fragment rozgrywki, który prawdopodobnie pochodzi z wczesnej wersji nadchodzącej części popularnej serii gier wyścigowych od Electronic Arts.

Krótki fragment rozgrywki z nowej odsłony serii Need for Speed

Powyższe wideo zostało opublikowane na forum Reddit. Na materiale można zauważyć jak wyposażony w dopalacz klasyczny Chevrolet Bel Air próbuje przeskoczyć przez przeszkodę, przypominającą ogromnego pączka. Manewr kończy się jednak niepowodzeniem, a na ekranie pojawiają się animowane efekty w kształcie czaszki i anielskich skrzydeł po obu stronach samochodu.

Zobacz też: Mody do ETS2

Należy podkreślić, że Electronic Arts wciąż oficjalnie nie zapowiedziało nowej odsłony Need for Speed. Według doniesień branżowych insiderów produkcja ma ukazać się w tym roku. Fanom serii na ten moment nie pozostaje jednak nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na pełnoprawną prezentację wspomnianego tytułu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.