Nowy Need for Speed wycieka do sieci. Fragment rozgrywki trafił do sieci

Need for Speed

Pod koniec czerwca Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – podzielił się kilkoma interesującymi szczegółami na temat nowej odsłony Need for Speed, która rzekomo ma nosić podtytuł Unbound. Dziś natomiast do sieci trafił krótki fragment rozgrywki, który prawdopodobnie pochodzi z wczesnej wersji nadchodzącej części popularnej serii gier wyścigowych od Electronic Arts.

REKLAMA

Krótki fragment rozgrywki z nowej odsłony serii Need for Speed

Powyższe wideo zostało opublikowane na forum Reddit. Na materiale można zauważyć jak wyposażony w dopalacz klasyczny Chevrolet Bel Air próbuje przeskoczyć przez przeszkodę, przypominającą ogromnego pączka. Manewr kończy się jednak niepowodzeniem, a na ekranie pojawiają się animowane efekty w kształcie czaszki i anielskich skrzydeł po obu stronach samochodu.

Zobacz też: Mody do ETS2

Należy podkreślić, że Electronic Arts wciąż oficjalnie nie zapowiedziało nowej odsłony Need for Speed. Według doniesień branżowych insiderów produkcja ma ukazać się w tym roku. Fanom serii na ten moment nie pozostaje jednak nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na pełnoprawną prezentację wspomnianego tytułu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!