Data premiery Dead Space Remake ujawniona! Mogło być gorzej

Dead Space

Dzisiejszy livestream z Dead Space Remake dobiegł końca. Na transmisji dowiedzieliśmy się co nieco o procesie powstawania samej gry, a ponadto zobaczyliśmy kilka bardzo atrakcyjnych ujęć z rozgrywki. Nie to jest jednak najważniejsze — data premiery Dead Space Remake w końcu została podana do publicznej wiadomości.

REKLAMA

Dead Space Remake — data premiery gry jest już znana

? January 27, 2023 ?#DeadSpace pic.twitter.com/gjbCTQ7FY3

— Dead Space (@deadspace) May 12, 2022

? January 27, 2023 ?#DeadSpace pic.twitter.com/gjbCTQ7FY3

— Dead Space (@deadspace) May 12, 2022

Poznaliśmy datę premiery Dead Space Remake — gra zadebiutuje już 27 stycznia 2023 roku. W odświeżoną wersję hitu sprzed lata zagramy na komputerach PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Twórcy pominęli starsze generacje konsol, bo są one zwyczajnie zbyt słabe, aby poradzić sobie z przygodami Isaaca Clarke’a w odświeżonej oprawie wizualnej.

Przeczytaj też: Starfield i Redfall opóźnione

Poza datą premiery dowiedzieliśmy się też, kiedy Motive Studios zaprezentuje kolejny gameplay z Dead Space Remake. Pokazu z rozgrywki mamy się spodziewać w październiku, ale dokładnej daty niestety nie podano. Tak jak w przypadku Alan Wake 2, studio ominie letnie wydarzenia pokroju Summer Game Fest 2022, poświęcając ten czas na pracę, aby nieco później zaprezentować jeszcze bardziej dopracowany produkt. Czekacie na debiut Dead Space Remake? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!