Znamy długość kampanii Forspoken. Square Enix zdradza kolejne szczegóły na temat swojej gry

Forspoken

Forspoken zapowiadało się na jedną z większych premier przyszłego roku. Do debiutu został już tylko miesiąc, a po ostatniej prezentacji dema deweloperzy mają jeszcze parę rzeczy do zrobienia. W ramach budowania ekscytacji nadchodzącą premierą Square Enix chwali się kolejnymi szczegółami.

Długość linii fabularnej Forspoken

Gameplay Trailer Forspoken

Forspoken to produkcja ważna nie tylko dla Square Enix, ale również dla Sony. Gra aż przez dwa lata będzie dostępna wyłącznie na PC oraz PlayStation 5. Japońskiej firmie zależy więc na tym, żeby Square zrobiło dobrą produkcję, która zachęci fanów wydawcy do zakupu konsoli nowej generacji.

Nie wiemy jeszcze, czy Square Enix zrobiło dobrą grę, ale wiemy, ile zajmie jej przejście. Podczas ostatniej transmisji studio potwierdziło, że ukończenie linii fabularnej zajmie ok. 30 godzin. Długość zależy jeszcze prawdopodobnie od poziomu zaawansowania gracza oraz poziomu trudności samej gry.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS4

Biorąc pod uwagę zadania poboczne i całą zawartość, jaka ma pojawiać się w końcowej fazie gry, 30 godzin na linię fabularną brzmi jak bardzo dobry wynik. Forspoken planuje najwyraźniej na długie godziny przyciągnąć graczy do konsol oraz PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z