Nvidia GeForce Now z kolejnymi grami! Jeszcze więcej pozycji z PC Game Pass

Nvidia GeForce NOW i PC Game Pass

Mamy już czwartek, więc pora na klasykę. Nvidia podała bowiem nową listę gier w GeForce Now. W tym tygodniu dostaniemy jeszcze więcej produkcji z PC Game Pass.

Nvidia GeForce Now – nowe gry (13 czerwca 2024)

Sea of Thieves
Sea of Thieves

Warto pamiętać, że biblioteka usługi streamingowej Nvidii rozszerza się co tydzień. Aktualizacje te odbywają się każdego czwartku.

Także jest i w tym przypadku. Oto więc kolejna aktualizacja gier w Nvidia GeForce Now na 13 czerwca 2024:

  1. SunnySide (Steam, dostępne od 14 czerwca)
  2. Disney Speedstorm (Steam i Xbox, dostępne z PC Game Pass)
  3. Sea of Thieves (Steam i Xbox, dostępne z PC Game Pass)
  4. Bodycam (Steam)

Jak więc widać, lista na ten tydzień nie jest zbyt rozległa. Dostaliśmy za to dwie kolejne pozycje z PC Game Pass, a w tym Sea of Thieves, czyli jeden z najbardziej hitowych tytułów Microsoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Nvidia

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.