16 nowych gier w Nvidia GeForce Now! A w tym prawdziwe hity z PC Game Pass

Nvidia GeForce Now - 7 września 2023

Nadszedł czas na kolejną czwartkową ekspansję oferty w Nvidia GeForce Now. Co warte wspomnienia, jest ona okraszona kilkoma świetnymi tytułami z PC Game Pass. Niestety na liście tej nie znalazł się Starfield.

Nvidia GeForce Now – 16 nowych gier (od 07.09.2023)

Zwiastun A Plague Tale: Requiem

Każdy pamięta, że Nvidia i Xbox doszli niedawno do porozumienia w sprawie udostępniania tytułów z PC Game Pass w GeForce Now. Tak więc dziś przyszła pora, aby platforma streamingowa doczekała się kolejnych tytułów z abonamentu Microsoftu. Poza tym wzbogaci się również o nowe pozycje ze Steama, z czego trzy zadebiutowały już w tym miesiącu.

Jedna uwaga – tytuły udostępniane w GeForce Now przez PC Game Pass mogły już wcześniej występować w usłudze Nvidii. Różnica polega na tym, że teraz posiadacze subskrypcji Xboxa mogą je uruchomić za darmo bez przymusu zakupu gry.

Nvidia zachęca jednak, aby dokupić do tego członkostwo w GeForce NOW Ultimate, co odblokuje strumieniowanie w jakości 4K i 120 FPS.

No ale nie przedłużając zbędnie, oto wszystkie gry, które trafią w tym tygodniu do Nvidia GeForce Now:

 1. Chants of Sennaar (Steam)
 2. SYNCED (Steam)
 3. Void Crew (Steam)
 4. Deceive Inc. (Steam)
 5. A Plague Tale: Requiem (Xbox)
 6. Airborne Kingdom (Epic Games Store)
 7. Atomic Heart (Xbox)
 8. Call of the Wild: The Angler (Xbox)
 9. Danganronpa V3: Killing Harmony (Xbox)
 10. Death in the Water (Steam)
 11. Hardspace: Shipbreaker (Xbox)
 12. Insurgency: Sandstorm (Xbox)
 13. Monster Sanctuary (Xbox)
 14. Saints Row (Steam)
 15. Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition (Xbox)
 16. SnowRunner (Xbox)
 17. War for the Overworld (Steam)

Zobacz też: Gry podobne do God of War

Kup Xbox Series S

Trzeba przyznać, że powyższe zestawienie robi wrażenie. Zamierzacie wypróbować te gry w Nvidia GeForce Now, czy może raczej streaming nadal Was nie przekonuje?

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.