PC Game Pass staje się częścią GeForce NOW! Wielka współpraca NVIDII i Microsoftu

Nvidia GeForce NOW i PC Game Pass

Już dość dawno temu Microsoft podpisał umowę z NVIDIĄ, na mocy której gry Xboxa, łącznie z tymi Activision Blizzard (gdy dojdzie do przejęcia), będą dostępne w GeForce NOW przynajmniej przez 10 lat. Dzisiaj z kolei NVIDIA poinformowała, że PC Game Pass oficjalnie staje się częścią GeForce NOW. To początek wielkiej współpracy pomiędzy Microsoftem a gigantem rynku kart graficznych.

NVIDIA GeForce NOW x PC Game Pass – gry z oferty Microsoftu w pakiecie

geforce now pc game pass
GeForce NOW x PC Game Pass

NVIDIA ogłosiła zacieśnienie więzi z Microsoftem, co równa się integracji PC Game Passa z usługą GeForce NOW. Już 24 sierpnia, a więc w najbliższy czwartek, w abonamencie NVIDII pojawią się pecetowe wersji gier Xbox Game Studios oraz Bethesdy, wliczając w to m.in. Deathloop i Grounded. Co więcej, gry z PC Game Pass od innych wydawców również będą dostępne dla subskrybentów GeForce NOW – w informacji prasowej wspomniano o takich tytułach, jak chociażby Mount & Blade II: Bannerlord czy No Man’s Sky.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Kup Xbox Series X

Co szczególnie ciekawe, osoby, które posiadają wybrane gry w ramach aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass lub zakupione na własność przez Microsoft Store, będą mogły odpalić je przez GeForce NOW bez dodatkowych opłat. Na razie nie wiadomo, czy w ramach abonamentu NVIDII dostępny będzie cały katalog PC Game Pass, czy może tylko kilka wybranych produkcji. Tego zapewne dowiemy się już za dwa dni.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.