Oficjalne oświadczenie PlayStation Polska w sprawie polskiego dubbingu God of War Ragnarok

God of War Ragnarok

PlayStation Polska adresuje temat polskiego dubbingu God of War Ragnarok. Polska wersja nowej produkcji Santa Monica Studios zaliczyła dosyć problematyczną premierę. Część pudełkowych edycji gry nie posiada dubbingu, co w oficjalnym oświadczeniu skomentowało właśnie PlayStation Polska.

PlayStation Polska komentuje problemy z polskim dubbingiem God of War Ragnarok

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok

Polski oddział PlayStation w informacji prasowej wydał właśnie poniższe oświadczenie:

Sony Interactive Entertainment przyznaje, że standardowa fizyczna edycja God of War Ragnarok zawiera informację o dostępności gry w polskiej wersji językowej. Produkt jest w pełni grywalny z polskimi napisami, menu oraz interfejsem, choć polska wersja dźwiękowa nie jest w tej chwili dostępna. Pracujemy nad szybkim rozwiązaniem tej sytuacji. O dalszych krokach będziemy informować na bieżąco.

PlayStation Polska

Przeczytaj też: Stare gry na komputer

PlayStation Polska wyraźnie zaznacza, że standardowa, polska wersja pudełkowa God of War Ragnarok jest grywalna, posiada polskie napisy, ale nie uświadczymy w niej dubbingu. Na ten moment niestety nie ma żadnego rozwiązania tego problemu. Fani, którzy liczyli na polską wersję dźwiękową w Ragnaroku muszą poczekać na kolejne informacje od Sony Interactive Entertainment albo skorzystać z wersji z napisami.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!