Ubisoft zaprasza na oficjalny pokaz Skull and Bones. W końcu zobaczymy wyczekiwaną grę

Skull and Bones

O Skull and Bones słyszymy już od dłuższego czasu. Całkiem niedawno piracka gra Ubisoftu została oceniona w Korei, natomiast dzisiaj francuskie studio oficjalnie zaprosiło na jej pokaz. Już w najbliższych dniach poznamy szczegóły dotyczące tej produkcji — prawdopodobnie zobaczymy gameplay i być może poznamy datę premiery.

Pokaz Skull and Bones — Ubisoft zaprasza chętnych graczy

Zwiastun pokazu Skull and Bones

Skull and Bones nadchodzi. Już 7 lipca (ten czwartek) o godzinie 20:00 czasu polskiego odbędzie się konferencja Ubisoft Forward, która zostanie w całości poświęcona tytułowej grze. Ubisoft nie poinformował, czego spodziewać się po transmisji, ale obszerny gameplay wydaje się pewniakiem.

Przeczytaj też: Gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lipca 2022

Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w serwisie YouTube pod tym adresem. Czekacie na oficjalny pokaz Skull and Bones, czy ten tytuł akurat Was nie interesuje? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z