Skull and Bones coraz bliżej premiery. Gra została oceniona w Korei

Skull and Bones

Skull and Bones to wyczekiwana gra o piratach od Ubisoftu, która ma za sobą bardzo wyboistą drogę. Niemniej premiera produkcji w końcu wydaje się być bliżej niż dalej. Ostatnio do sieci wyciekł gameplay ze Skull and Bones, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gra została już oceniona w Korei. A to wróży bardzo dobrze.

Premiera Skull and Bones wydaje się być coraz bliżej

Skull and Bones ocenione w Korei
Zrzut ekranu ze strony południowokoreańskiej organizacji zajmującej się oceną gier

W czwartek na stronie południowokoreańskiego Komitetu ds. Oceny i Administracji Gier pojawiła się klasyfikacja Skull and Bones w wersji na PC. Produkcja Ubisoftu została opisana jako „gra z otwartym światem, której akcja rozgrywa się na Oceanie Indyjskim w złotym wieku dla piratów”. Ponadto z ratingu dowiedzieliśmy się, że w Skull and Bones znajdą się bezpośrednie sceny zażywania narkotyków i picia alkoholu, ale po grze o piratach można się było tego spodziewać.

Przeczytaj też: Gameplay z Soulstice ukazuje walkę

Kiedy gry zostają ocenione przez tego typu organizacje, zwykle oznacza to, że prace nad nimi zostały zakończone i do premiery już ostatnia prosta. Mimo że data debiutu Skull and Bones nie została jeszcze ujawniona, to według planów Ubisoftu gra ma trafić na rynek przed 31 marca 2023 roku. Niewykluczone zatem, że w nadchodzącą produkcję francuskiego studia zagramy jeszcze tego roku, choć oczywiście to nic pewnego. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z