Dziurawe drogi, disco-polo i bezrobocie. Symulator przetrwania w Polsce przeniesie nas do lat 90.

ohv

Miłośników nietuzinkowych produkcji może zainteresować projekt OHV. Produkcja ta przeniesie graczy w realia Polski lat 90., obfitując w liczne charakterystyczne dla tamtego okresu elementy. Właśnie ukazał się gameplay prezentujący… nocne prace lakiernicze.

Gameplay z OHV – symulatora przetrwania w Polsce lat 90.

Gameplay z OHV

Symulatory to gatunek gier, które pozwalają graczom na realistyczne doświadczenie konkretnego środowiska, aktywności czy zawodu. Tym razem mamy do czynienia z projektem, który zabierze nas do Polski lat 90. Jak głosi opis na platformie Steam, OHV to 15% bezrobocie, disco-polo, dziurawe drogi i paliwo po 2 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
ohv
Bazar w grze OHV

Autorem projektu jest Przemysław Hadała, który udostępnił niedawno gameplay z OHV. Przedstawia on głównie prace lakiernicze, jednak pozwala również rzucić okiem na design gry i poczuć klimat lat 90. W produkcji mamy mieć do dyspozycji otwarty świat, a naszym zadaniem będzie poznać lokalną społeczność, znaleźć dorywczą pracę i ulepszać naszego OHV.

Zobacz też: Gry postapokaliptyczne

Nie znamy niestety daty premiery, dlatego zainteresowanym polecamy śledzenie strony gry na platformie Steam lub profilu autora na platformie X, gdzie zdaje relacje z postępów nad grą. Projekt wydaje się w świetny sposób oddawać realia naszego kraju sprzed trzech dekad, więc dla wielu może to stanowić sentymentalną podróż w czasy młodości.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.