Ostrze Mrozu Króla Lisza do kupienia za ponad 7 tysięcy złotych

World of Warcraft Ostrze Mrozu

Fani World of Warcraft zdolni są do poświęceń — w tym także tych finansowych. Jeżeli są na sali fani dodatku Wrath of the Lich King, to Blizzard ma dla nich coś naprawdę specjalnego. Do sprzedaży trafi bowiem oficjalna replika Ostrza Mrozu.

Ostrze Mrozu z World of Warcraft: Wrath of the Lich King

World of Warcraft Ostrze Mrozu
World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Fani gadżetów i wszystkiego, co związane z uniwersum gry World of Warcraft mają okazję do nabycia prawdziwego reliktu. W oficjalnym sklepie Blizzarda rozpoczęła się przedsprzedaż Ostrza Mrozu, które (w oryginale) zostało wykute przez samego Króla Lisza. Podobnie jak właściwości pierwowzoru, tak i cena repliki zwala z nóg — wyniesie ona bowiem 1500 dolarów amerykańskich, czyli około 7500 złotych.

Przeczytaj też: Gry fabularne

To jednak nie koniec wydatków, które czekają prawdziwego fana. Do zestawu warto dodać również ścienne mocowanie, aby uzyskać możliwie najlepszą ekspozycję tego potężnego oręża. Koszt takiego dodatku to kolejne 200 dolarów, czyli niemal 1000 złotych. Wspomniane ceny nie zawierają jednak opłat za przesyłkę czy kosztów związanych z podatkami.

Blizzard zapowiedział dostawę na luty 2023 roku. Jeżeli wolicie jednak ujrzeć ostrze w prawdziwym boju, to warto zerknąć na serwery WoWa — dzieje się!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.