Plaga nadchodzi! Pre-patch do World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic już dostępny

World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic

Premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Blizzard, podobnie jak w przeszłości, wrzucił na serwery pre-patch, który jest swoistą zapowiedzią tego, czego można spodziewać się w „nadchodzącym” dodatku. Fani WoWa mogą szykować się w piękną podróż po krainie nostalgii.

REKLAMA

Co oferuje pre-patch do World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic?

Trailer Pre-Patcha do World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic

W ramach przedpremierowej aktualizacji gracze już teraz mogą stworzyć postać Death Knighta, czyli klasy, która pojawiła się w World of Warcraft wraz z pierwotną premierą Wrath of the Lich King w 2008 roku. Ponadto od 6 września w grze pojawi się nowe wydarzenie Plague Event, podczas którego w stolicach Przymierza i Hordy gracze będą musieli zmierzyć się z bandami nieumarłych sług tytułowego Króla Lisza. Pre-patch zawiera także wiele innowacji, których nie było w pierwotnej wersji gry, jak na przykład wyszukiwarka grup na raidy i dungeony czy serwery Fresh Start, które umożliwiają wszystkim graczom rozpoczęcie przygody zupełnie od nowa.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic obędzie się 26 września 2022 roku. Ta wersja dostępna będzie w ramach zwykłego abonamentu do gry, a więc nie ma konieczności kupowania żadnego dodatku. Jeśli jednak klimat starszych dodatków Was nie przekonuje, to przypominamy, że do 5 września można odebrać World of Warcraft: Shadowlands zupełnie za darmo.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!