Otwarta beta Battlefield 2042 wcześniej dla abonentów Xbox Game Pass. Oto wszystko, co musisz wiedzieć

Battlefield 2042

Otwarta beta Battlefield 2042 wzbudza wiele emocji. Dotychczas nie było wiadomo, kiedy testy się rozpoczną, ale Electronic Arts właśnie podało konkretne terminy. Dobra wiadomość jest taka, że subskrybenci Xbox Game Pass zagrają wcześniej.

Data rozpoczęcia otwartej bety Battlefield 2042 i dobre wieści dla użytkowników Xbox Game Pass

Zwiastun otwartej bety Battlefield 2042

Data rozpoczęcia otwartej bety Battlefield 2042 jest już znana. Testy dla wszystkich będą trwały w dniach 8 – 9 października, natomiast subskrybenci EA Play oraz Xbox Game Pass PC i Xbox Game Pass Ultimate wraz z osobami, które złożyły zamówienia przedpremierowe, będą mogli rozpocząć zabawę 2 dni wcześniej, a konkretniej 6 października.

Pobieranie otwartej bety Battlefield 2042 będzie możliwe od 5 października. Niestety postępy poczynione podczas testów nie zostaną przeniesione do finalnej wersji gry, ale tego można było się spodziewać. Podczas bety zagramy w trybie Conquest na mapie Orbital, mając do wyboru czterech specjalistów o unikalnych umiejętnościach.


Pełna wersja Battlefield 2042 zadebiutuje 19 listopada 2021 roku. Mimo że gra nie pojawi się w usłudze Microsoftu na premierę, to w późniejszym terminie użytkownicy Xbox Game Pass PC i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli grać za darmo przez 10 godzin.

Dyskusja na temat wpisu