Outriders już w Xbox Game Pass. Polska strzelanka dostępna do pobrania

Outriders Xbox Game Pass

Dziś premiera Outriders – polskiej strzelanki studia People Can Fly. Zgodnie z zapowiedzią, gra właśnie trafiła do usługi Xbox Game Pass. Wszyscy zainteresowani mogą już rozpocząć jej pobieranie.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Outriders w Xbox Game Pass

Outriders

Outriders jest już dostępne dla subskrybentów Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Grę można uruchomić na konsolach (Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X) oraz w chmurze. Recenzje tytułu nie zostały jeszcze udostępnione w internecie, więc ciężko wstępnie ocenić, czy mamy do czynienia z udaną produkcją. Niemniej jednak najlepiej wyrobić sobie własną opinię, tym bardziej że posiadając Game Passa nie trzeba ryzykować i wydawać pieniędzy w ciemno.

Outriders opowiada historię członków załogi statku kosmicznego, którzy przybywają na tajemniczą planetę Enoch z misją, od której powodzenia zależą losy całej ludzkości. Niestety dochodzi do kataklizmu, który zmienia wspomnianą planetę w wyjałowione pustkowie. Główny bohater budzi się po ponad 30 latach śpiączki, by stawić czoła trudom nowej rzeczywistości.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z