Overdose – wyciekł gameplay z horroru Hideo Kojimy! Margaret Qualley główną bohaterką?

Overdose Margaret Qualley

Hideo Kojima nie ma ostatnio dobrej passy. Wczoraj do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające ujęcia z Overdose, czyli nowej gry utalentowanego Japończyka. Z kolei dzisiaj nadchodzący survival horror wyciekł na ponad 2-minutowym materiale wideo.

Gameplay z Overdose na przecieku

Gameplay z Overdose

Tom Henderson na łamach Insider Gaming podzielił się ze światem gameplayem z Overdose. Co prawda materiał został nagrany telefonem i jego jakość nie powala, ale mimo wszystko wideo daje ogólny podgląd na to, czym będzie survival horror Hideo Kojimy. Na nagraniu widzimy jak bohaterka z twarzą Margaret Qualley przemierza na bosaka mroczne korytarze, a cała lokacja przypomina jakąś opuszczoną fabrykę. Całość kończy się krzykiem kobiety i napisem GAMEOVER.

Przeczytaj też: Najlepsze gry fabularne

Nie da się ukryć, że Overdose prezentuje się niezwykle klimatycznie, a horror Kojimy ma szansę wprowadzić potrzebny powiew świeżości w gatunku. Biorąc pod uwagę częstotliwość ostatnich wycieków, oficjalna zapowiedź gry może być tuż za rogiem. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z