Wyciekły zdjęcia Overdose Hideo Kojimy! Na materiałach widać Margaret Qualley

Death Stranding Mama

W czerwcu pierwszy raz usłyszeliśmy o Overdose, nowym horrorze Hideo Kojimy. Byliśmy wtedy rzekomo o krok od oficjalnej prezentacji, na którą niestety wciąż czekamy. Japońskiego twórcę ponownie uprzedziły przecieki. Tym razem na paru niewyraźnych zdjęciach możemy zobaczyć fragment gry.

Zdjęcia z Overdose, horroru Hideo Kojimy

Tom Henderson poinformował w dzisiejszym raporcie, że na prywatnym Discordzie deweloperów, którzy nie są powiązani z projektem, wyciekły zdjęcia nowej gry Hideo Kojimy. Zanim zostały usunięte, udało się je zapisać redaktorowi PPE – pierwsza fotografia jest dostępna pod tym linkiem, a druga tutaj.

Według informacji PPE Kojima Productions ma już gotową zapowiedź Overdose, a podlinkowane wyżej zdjęcia są jej częścią. Na krótkim materiale ma pojawić się Margaret Qualley, aktorka znana już dobrze fanom Death Stranding. Z teasera nie dowiemy się podobno wiele na temat gry, ale dostaniemy wreszcie oficjalne ogłoszenie.

Przeczytaj też: Najlepsze gry wyścigowe

Blisko pół roku czekaliśmy na ten moment. Nie wiemy oczywiście, kiedy ma nastąpić wspomniana zapowiedź, ale skoro po prywatnych Discordach krążą już jej fragmenty, nie powinniśmy długo czekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z