Overtwatch nie żyje. Serwery gry zostały wyłączone

Overwatch

Overwatch ukazał się na rynku w 2016 roku i niemal od razu stał się prawdziwym hitem. Po ponad sześciu latach istnienia gra oficjalnie umarła. Serwery tej sieciowej strzelanki Blizzarda zostały wyłączone, a studio przygotowuje się do jutrzejszej premiery Overwatch 2 we wczesnym dostępie.

REKLAMA

Koniec Overwatch – serwery wyłączone

Overwatch cieszył się na ogół dobrymi ocenami, a wielu graczy spędziło w tej grze Blizzarda setki, jak nie tysiące godzin. Stety-niestety, te chwile przeminęły bezpowrotnie, ponieważ dzisiaj o 18:00 czasu polskiego serwery gry zostały oficjalnie wyłączone. To z kolei oznacza, że nie można już w nią zagrać.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS3

Nie ma jednak co płakać, bo koniec Overwatcha to tak naprawdę początek nowego rozdziału. Jak już bowiem wspomnieliśmy, jutro debiutuje Overwatch 2 we wczesnym dostępie. Zamierzacie dać szansę kontynuacji, czy jeszcze nie teraz? Napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!