Overwatch 2 łączy siły z Diablo 4! Do strzelanki trafią motywy związane z Halloween

overwatch 2 diablo 4

Już za niecały miesiąc nadejdzie Halloween. Z tej okazji twórcy gier dodają do swoich produkcji motywy związane z tym wydarzeniem, wspominając, chociażby, aktualizację Amnesia The Bunker. Halloween nie omija także Overwatch 2, które łączy z tej okazji siły z Diablo 4!

Crossover Overwatch 2 i Diablo 4 z okazji Halloween

Jak podaje oficjalne konto gry Overwatch na platformie X, do produkcji zmierza specjalne wydarzenie związane z Diablo 4. Siódmy sezon o nazwie Rise of Darkness przyniesie motywy nawiązujące do Halloween. Pojawić ma się między innymi nowa skórka Lilith z Diablo 4, którą możemy zobaczyć na krótkim zwiastunie.

Ponadto 10 października, wraz ze startem siódmego sezonu, do gry trafi nowa mapa. Jest to tropikalna wyspa Samoa. Pierwsze screeny zostały już zaprezentowane przez twórców.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Wykorzystanie w siódmym sezonu Overwatch 2 motywu Halloween, które nadciąga wielkimi krokami, może sprzyjać zwiększeniu aktywności społeczności. A czy Wy macie zamiar sprawdzić siódmy sezon rozgrywek w Overwatch 2? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.