Overwatch 2 z niezbyt przychylnymi opiniami graczy. Ludzie wskazują największe wady produkcji

Overwatch 2

Overwatch 2 wystartował tydzień temu i od samego początku nie ma łatwego życia. Od razu po premierze najnowszy hero-shooter od Blizzarda mierzył się z atakiem DDoS, który utrudniał zabawę wielu graczom. Okazuje się, że to nie koniec problemów, bo odbiorcy postanowili ocenić tę produkcję i dość powiedzieć, że nie wypadła ona najlepiej.

Oceny Overwatch 2 na Metacriticu spadły do bardzo niskiego poziomu

Overwatch 2 Reinhardt, Smuga, Mei
Overwatch 2 – Mei, Smuga i Reinchardt

Na Metacriticu Overwatch 2 osiągnął dość przyzwoitą ocenę od krytyków, oscylującą w granicach 81%, jednak odbiorcy zdają się nie podzielać tej opinii. Na moment pisania tego newsa spośród 1582 komentarzy graczy prawie 1400 z nich negatywnie opisuje najnowszą grę od Blizzarda. W efekcie czego produkcja uzyskała wynik na poziomie 1,4 w 10-stopniowej skali.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Grze oberwało się m.in. za zbyt długie kolejki, płatną przepustkę sezonową i drogie skórki. Gracze nieprzychylnie podeszli też do zabezpieczeń SMS Proctect, które bardzo często uniemożliwiały rozpoczęcie zabawy. Nie brakło też głosów mówiących, że nowości zaserwowane przez twórców są na tyle nieznaczące, że trudno tu mówić tak naprawdę o nowej produkcji, a raczej o re-skinie pierwowzoru.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3000 zł

Jak widać, Overwatch 2 w opinii graczy nie rozpoczął swojego życia dość dobrze. Zapewne deweloperzy będą starali się w najbliższym czasie poprawić chociaż niektóre aspekty, lecz pierwsze wrażenie, mówiąc delikatnie, najlepsze nie jest. A jakie jest Wasze zdanie na temat Overwatcha 2? Graliście, czy może po pierwszych potknięciach twórców odbiliście się od tej gry? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.