Gracze Overwatch 2 wściekli na decyzję Blizzarda. Dostęp do skórki Lilith w strzelance kosztuje krocie

lilith overwatch 2

Na początku października dowiedzieliśmy się, że Overwatch 2 połączy siły z Diablo 4. Wszystko to za sprawą nadchodzącego Halloween, w związku z którym do strzelanki trafiła między innymi nowa skórka Lilith oraz Inariusa. Okazuje się jednak, że zdobycie skinów postaci z Diablo 4 sporo kosztuje, co nie przypadło do gustu graczom.

Skórki Lilith i Inariusa w Overwatch 2 to wydatek rzędu 180 zł

Siódmy sezon Overwatch 2, o nazwie Rise of Darkness, przyniósł między innymi motywy nawiązujące do Halloween. W związku z tym pojawiła się również skórka Lilith, czyli głównej antagonistki z Diablo 4 oraz Inariusa. Niestety jak się okazuje, cena pakietu, który udostępnia wspomniane skiny postaci, wynosi 179,99 zł, co zdecydowanie nie wzbudziło entuzjazmu fanów.

Gracze najwyraźniej nie spodziewali się aż tak wysokiej ceny za pakiety ze skórką Lilith i Inariusa, lub wierzyli, że będzie można je zdobyć dzięki postępom w trakcie sezonu. Jednak zarówno skin demonicy jak i archanioła, Blizzard postanowił umieścić w drogim karnecie. Jego zawartość to Karnet Bojowy Premium +20 poziomów, epicka skórka dla Bastiona, 2000 monet Overwatch, elementy ozdobne oraz legendarne skórki postaci z Diablo 4.

Jak można się było spodziewać, gracze nie odebrali ciepło decyzji studia. Fani Overwatch 2 zarzucają twórcom chciwość i nie przebierają w słowach, komentując działania firmy. Wiele osób zaznacza, że skórki przypadły im do gustu, jednak nie mają zamiaru wydawać na nie aż tak wysokich kwot. Krótko mówiąc – Blizzard naprawdę rozwścieczył graczy.

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że nowy, siódmy sezon w Overwatch 2 rozpoczął się 10 października 2023 (wczoraj). Poza wspomnianymi skórkami, do gry została dodana również nowa mapa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.