Overwatch 2 jednak bez skórek za ponad 200 złotych? Blizzard uspokaja fanów

Overwatch 2 Baptiste

Kilka dni temu do sieci trafiły niepokojące doniesienia dotyczące Overwatch 2, a konkretnie rzecz ujmując skórek dostępnych we wspomnianej produkcji. Blizzard przygotował bowiem specjalne ankiety, w których pytał, czy użytkownicy byliby w stanie zapłacić za pojedynczy skin nawet 44,99 dolarów. Cała sytuacja spotkała się z krytyką ze strony społeczności, dlatego też deweloperzy postanowili wyjaśnić zamieszanie.

Blizzard wciąż nie ustalił cen przedmiotów kosmetycznych w Overwatch 2

Overwatch 2 – zwiastun

Przedstawiciel Blizzarda przesłał redakcji IGN oświadczenie, w którym poinformowano, że wspomniana ankieta miała na celu „lepsze zrozumienie preferencji graczy” w temacie różnego rodzaju mikropłatności. Ponadto studio twierdzi, że ceny, które pojawiły się w formularzu, były „losowane dla każdego użytkownika”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deweloperzy zapewniają, że wspomniane kwoty nie są ostateczne, a szczegóły na temat wirtualnego sklepu oraz przepustek bojowych do gry Overwatch 2 mamy poznać bliżej premiery produkcji, którą zaplanowano na 4 października bieżącego roku.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS3

Przypomnijmy, że Overwatch 2 będzie dystrybuowany w modelu free-to-play, ale w grze nie zabraknie opcjonalnych mikropłatności. Tytuł zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.