Overwatch 2 jednak bez skórek za ponad 200 złotych? Blizzard uspokaja fanów

Overwatch 2 Baptiste

Kilka dni temu do sieci trafiły niepokojące doniesienia dotyczące Overwatch 2, a konkretnie rzecz ujmując skórek dostępnych we wspomnianej produkcji. Blizzard przygotował bowiem specjalne ankiety, w których pytał, czy użytkownicy byliby w stanie zapłacić za pojedynczy skin nawet 44,99 dolarów. Cała sytuacja spotkała się z krytyką ze strony społeczności, dlatego też deweloperzy postanowili wyjaśnić zamieszanie.

REKLAMA

Blizzard wciąż nie ustalił cen przedmiotów kosmetycznych w Overwatch 2

Overwatch 2 – zwiastun

Przedstawiciel Blizzarda przesłał redakcji IGN oświadczenie, w którym poinformowano, że wspomniana ankieta miała na celu „lepsze zrozumienie preferencji graczy” w temacie różnego rodzaju mikropłatności. Ponadto studio twierdzi, że ceny, które pojawiły się w formularzu, były „losowane dla każdego użytkownika”.

Deweloperzy zapewniają, że wspomniane kwoty nie są ostateczne, a szczegóły na temat wirtualnego sklepu oraz przepustek bojowych do gry Overwatch 2 mamy poznać bliżej premiery produkcji, którą zaplanowano na 4 października bieżącego roku.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS3

Przypomnijmy, że Overwatch 2 będzie dystrybuowany w modelu free-to-play, ale w grze nie zabraknie opcjonalnych mikropłatności. Tytuł zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!