Gracze odpalą Overwatch 2 w 600 FPS. O ile mają odpowiedni do tego sprzęt…

Overwatch 2

Podczas gdy gracze konsolowi próbują wybrać tryb grafiki lub wydajności w swoich grach, Blizzard zdecydował się na dostosowanie Overwatch 2 do nowego sprzętu. Mowa oczywiście o zaprezentowanych niedawno kartach Nvidii, czyli RTX 4090 i RTX 4080. Gra ma być w stanie działać w nawet 600 klatkach na sekundę.

REKLAMA

600 FPS w Overwatch 2 – najszybsza gra świata?

Pokaz wydajności w Overwatch 2

Na powyższym wideo twórcy chwalą się osiągnięciem stabilnych 360 FPS w Overwatch 2 przy wykorzystaniu karty RTX 4090. Gra została uruchomiona w rozdzielczości 1440p, a do tego w wysokich ustawieniach graficznych. Jak podano, licznik klatek umożliwi wyświetlenie nawet i 600 obrazków na sekundę przy odpowiednio dobranych parametrach w opcjach. Pojawia się jednak pewien problem.

Zobacz też: Pad do PC – najlepsze modele

Raczej ciężko będzie znaleźć monitor zdolny do wyświetlenia czegoś takiego. Prawdopodobnie jednak w ciągu najbliższych lat na rynku będą pojawiać się monitory z coraz to lepszym odświeżaniem. Tak czy inaczej, fani technologii i zagadnień tego rodzaju będą na pewno wniebowzięci.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!