Pac-Man w zupełnie nowej odsłonie! Tytuł w stylu battle royale już niedługo trafi w ręce graczy

Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs

Pac-Man to seria gier, którą zna każdy, nawet jeśli nie jest fanem gier. Tytuł, który zadebiutował na rynku już w 1980 roku, otrzymał niezliczoną ilość kontynuacji na prawie każdą dostępną platformę, jaka kiedykolwiek pojawiła się na rynku. Właśnie zapowiedziano kolejną odsłonę tego legendarnego cyklu, czyli Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs, która ma być produkcją w stylu battle royale.

Mega Tunnel Battle: Chomp Champs — battle royale w uniwersum legendarnej serii gier

Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs — zwiastun

Dzisiaj firma Bandai Namco opublikowała na swoim kanale YouTube zwiastun prezentujący ich nową grę, czyli Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tytuł ma być zupełnie nowym spojrzeniem na kultową serię. Rozgrywka w nowym Pac-Manie ma być mocno inspirowana gatunkiem battle royale, a w produkcję będzie mogło zagrać do 64 graczy jednocześnie.

I choć wydawca stara się zaprezentować Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs jako zupełnie nową grę, to nie jest to do końca prawdą. Już wcześniej dostępny był tytuł Pac-Man Mega Tunnel Battle, jednak był on ekskluzywny dla usługi Google Stadia, która została wyłączona na początku 2023 roku. Na szczęście produkcja powraca teraz w ręce graczy w nieco odświeżonej odsłonie.

Przegryzaj się przez wiele połączonych ze sobą labiryntów, używając Kul Mocy i wielu różnych wzmocnień, i zjadaj DUCHY wspólnie z innymi PAC-MANOWYMI graczami! Aby zdobyć tytuł Czempiona Szamania w tej 64-osobowej grze typu battle royale, musisz pozostać ostatnim żywym PAC-em na mapie!

Opis Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs w serwisie Steam

Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs ma mieć premierę 9 maja 2024 roku. Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, a także Nintendo Switch. Gracze, którzy zdecydują się zakupić w przedsprzedaży wersję Deluxe będą mieli dostęp do produkcji tydzień wcześniej, czyli 2 maja.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.