Pakiet do World of Tanks o wartości 222,49 zł za darmo dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate

World of Tanks

Microsoft postanowił zaoferować subskrybentom Xbox Game Pass Ultimate kolejną korzyść. Tym razem firma postawiła na pakiet „Moc i metal” do World of Tanks, którego cena w sklepie to 222,49 zł. Posiadacze Game Passa przez ograniczony czas mogą go odebrać całkowicie za darmo.

Pakiet World of Tanks – Moc i metal za darmo w ramach Xbox Game Pass Ultimate

Pakiet World of Tanks – Moc i metal za darmo dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate

Jeszcze niedawno informowaliśmy, że subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać darmowe 4 miesiące Spotify Premium, a już mamy do czynienia z kolejną okazją. Aby zgarnąć pakiet Moc i metal do World of Tanks, wystarczy przejść na stronę produktu w Microsoft Store i za pomocą odpowiedniego przycisku dopisać go do swojego konta z aktywną subskrypcją XGPU. Rzecz jasna najpierw należy się zalogować. Kolejnym sposobem na odebranie gratisu jest uruchomienie aplikacji Xbox Game Pass na komputerze lub konsoli i przejście do zakładki Korzyści, gdzie poświęcono mu osobny kafelek.

Darmowy pakiet Moc i Metal można odebrać do 11 sierpnia 2021 roku. W skład zestawu wchodzą następujące elementy:

  1. Citadel Tiger I, niemiecki czołg ciężki VI poziomu
  2. Sentinel AC IV Experimental, brytyjski czołg średni VI poziomu
  3. 1250 szt. złota
  4. 7 dni konta premium
  5. (5) wzmocnień 1,5x szt. srebra,
  6. (5) wzmocnień 3x PD

Osoby, które mają już wymienione czołgi, otrzymają rekompensatę w postaci 1560000 szt. srebra za model Citadel Tiger I i 1420000 szt. srebra za Sentinel AC IV Experimental. Odpowiadając na pytanie, które może się pojawić: pakiet jest dedykowany grze w wersji na Xboxa One i konsole nowej generacji (Xbox Series X|S).

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z