Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą już odebrać 4 miesiące darmowego Spotify Premium

Xbox Game Pass Ultimate Spotify Premium

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że od dziś subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate z wybranych regionów będą mogli odebrać aż 4 miesiące bezpłatnego abonamentu Spotify Premium. Wówczas nie było jednak jasne, czy do grona „wybranych regionów” zalicza się również Polska. Na szczęście okazuje się, że obywatele naszego kraju mogą skorzystać z tej niezwykle ciekawej oferty.

Jak odebrać 4 miesiące darmowego Spotify Premium w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate?

Xbox game Pass Ultimate Spotify Premium 4 miesiące za darmo

Pierwszym krokiem do odebrania darmowych 4 miesięcy Spotify Premium jest posiadanie abonamentu Xbox Game Pass Ultimate, który możecie kupić bardzo tanio dzięki sposobom przedstawionym w naszym poradniku. Mając aktywną subskrypcję wystarczy uruchomić aplikację Xbox Game Pass na komputerze lub konsoli i przejść do zakładki Korzyści. Potem należy otworzyć ofertę dedykowaną Spotify Premium, gdzie zostanie nam udostępniony link, w który trzeba wejść, by zgarnąć darmowe 4 miesiące Premium.

Z okazji można skorzystać do 3 maja 2022 roku, więc nie trzeba się przesadnie spieszyć. Niestety darmowe 4 miesiące Spotify Premium zadziałają tylko i wyłącznie u osób, które jeszcze nigdy nie miały subskrypcji Premium. Szkoda, ale cóż – można się było tego spodziewać.

Dyskusja na temat wpisu