Xbox Game Pass dostanie swoje Pokemony! Premierowa gra zmierza do abonamentu Microsoftu

Xbox Game Pass

Na początku miesiąca oficjalnie poznaliśmy gry, które trafią do Xbox Game Pass w 1 połowie stycznia. Tymczasem Microsoft przygotował dla nas jeszcze jedną zapowiedź. Jest nią Palworld – produkcja łudząco przypominająca popularne Pokemony.

Palworld w Xbox Game Pass – data dodania do usługi

Zwiastun Palword

O Palworld wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Tymczasem dziś na kanale Xboxa pojawił się zwiastun gry, który podał jej dokładną datę premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto ogłoszono, że produkcja wzmocni abonament Xbox Game Pass. Wydarzy się to już 19 stycznia, czyli w dniu debiutu ciekawie zapowiadającego się tytułu.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Palworld jest mocno podobne do Pokemonów Nintendo. W grze występują stworki znane jako Pals, które możemy złapać, a następnie wykorzystać do walki albo pracy w gospodarstwie rolnym lub fabryce.

Tytuł ten posiada jeszcze jedną intrygującą mechanikę. Tylko od nas zależy bowiem, w jaki sposób traktujemy naszych „Ziomków”. Chcąc utrzymać ich przy życiu, musimy troszczyć się o warunki, w jakich wykonują swoje zadania.

Zobacz też: Gry offline

Na koniec dodajmy, że Palworld będzie dostępne na trzech platformach. Są to PC, Xbox One oraz Xboxy Series X|S.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.