Palworld, czyli pokemony ze spluwami, dostał nowy zwiastun. Jest tak dziwnie, jak można się spodziewać!

palworld

Palworld dostało nowy zwiastun, który przedstawia stworki, z jakimi zawalczymy oraz jakie będziemy przejmować w tej przedziwnej produkcji. Na filmie widzimy też spory fragment rozgrywki, w tym wykorzystanie niektórych Pal w transporcie, czy walce. 

Nowy zwiastun Palworld przedstawia nowe stworki i ich zastosowanie — widzimy owcę z karabinem i lisowatego w roli miotacza ognia

Zwiastun Palworld

Palworld, szalony survival, gdzie wykorzystamy zebrane podczas rozgrywki istoty jako towarzyszy, ekwipunek i niewolników, dostał nowy zwiastun. Film skupia się na tytułowych Palach, które wyraźne były wzorowane na Pokemonach. Kilka stworków jest żywcem wyjętych z kultowej serii i lekko tylko przemodelowana. 

Wideo przedstawia zarówno walki z niektórymi większymi stworzeniami, jak i wykorzystanie części z nich w rozgrywce. Niektóre posłużą nam do szybszego przemieszczania się po mapie, kiedy inne wykorzystają swoje umiejętności walce. Oczywiście stworki możemy wyposażyć w odpowiednią broń, więc małpka z AK-47, czy owca z karabinem maszynowym na nikim tutaj nie robi wrażenia. Twórcy znaleźli nawet kilka sekund, by przedstawić wywóz Pali do fabryki, gdzie będą produkowały dla naszych postaci sprzęt, co też jest jedną z mechanik oferowanych przez twórców. 

Zobacz też: Nintendo Switch – gry ruchowe

Premiera Palworld planowana jest na 2023 rok na PC oraz Xbox Series X|S. Poprzednia produkcja studia Pocketpair zadebiutowała w usłudze Xbox Game Pass, więc i ten szalony miks sieciowego survivalu z Pokemonami ma szanse na znalezienie się w abonencie Microsoftu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z