Październik najlepszym miesiącem dla gier od lat? Szykuje się prawdziwy wysyp hitowych premier

Assassin's Creed Mirage Forza Motorsport Spider-Man 2 Alan Wake 2

Październik 2023 zapowiada się jako miesiąc, którego dawno w grach nie było. No bo jak inaczej podejść do okresu, w którym wychodzą nowe odsłony Forzy Motorsport, Assassin’s Creed i Spider-Mana? Pewien użytkownik Reddita stworzył wraz z przyjaciółmi kalendarz, który rzuca podgląd na zbliżający się wysyp świetnych premier.

Premiery gier w październiku 2023

Za świetny kalendarz październikowych premier odpowiada brontozawr z Reddita oraz grupa jego przyjaciół. Dzięki pracy całej grupy wiemy, jak wiele potencjalnych hitów zadebiutuje w przyszłym miesiącu.

Wystarczy spojrzeć na załączoną grafikę, aby się o tym w pełni przekonać. Oto jedynie kilka z wymienionych na niej produkcji, co do których możemy przyjąć, że osiągną sukces komercyjny:

  • Assassin’s Creed Mirage – 5 października
  • NHL 24 – 6 października
  • Forza Motorsport – 10 października
  • Total War: Pharaoh – 11 października
  • Lords of the Fallen – 13 października
  • Spider-Man 2 – 20 października
  • Cities: Skylines 2 – 24 października
  • Alan Wake 2 – 27 października

A to tylko niektóre pozycje. W październiku czekają nas bowiem jeszcze premiery takich tytułów, jak Sonic Superstars, Super Mario Bros. Wonder czy UFC 5.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Zdecydowanie jest więc na co czekać. Którą z październikowych gier zamierzacie sprawdzić więc jako pierwszą? Dajcie nam znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.