[Akt.] Dwie pierwsze gry z październikowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Castlevania: Harmony of Despair

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry wchodzące w skład październikowej oferty Games with Gold. Tak się składa, że dwie z nich są już dostępne do pobrania dla każdego, kto posiada aktywną subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Nic, tylko się cieszyć!

Castlevania: Harmony of Despair i Aaero za darmo w ramach październikowego Games with Gold

Zwiastun Aaero

Pierwsza porcja październikowych gier z Games with Gold miała zostać udostępniona graczom dopiero jutro, ale Microsoft po raz kolejny się pospieszył. To z kolei oznacza, że wszyscy subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już instalować Castlevania: Harmony of Despair oraz Aaero. Pierwsza produkcja pozostaje darmowa do 15 października, a druga do ostatniego dnia miesiąca.

  1. Pobierz Castlevania: Harmony of Despair z Microsoft Store (odnośnik prowadzi do gry w amerykańskiej wersji sklepu, bo pod polskim adresem nie można dopisać jej do konta)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Aaero z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  3. [Akt.] Pobierz Street Fighter IV z Microsoft Store (do 15 października)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Po dopisaniu Castlevania: Harmony of Despair do swojego konta Microsoft nie trzeba się spieszyć z rozgrywką, bo gra zostanie z nami nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Wszystko dlatego, że produkcja ukazała się również na Xboxie 360, a tytuły z tej konsoli oraz starszego Xbox Classic udostępniane w ramach Games with Gold mają to do siebie, że nigdy nie znikają.

Aktualizacja – 30.09.2021, 14:04

Microsoft poinformował o zmianie polskiej oferty październikowego Games with Gold. W naszym kraju Castlevanię: Harmony of Despair wymieniono na Street Fighter IV, choć pierwszą grę nadal można dopisać do swojego konta przez inny region sklepu.

Dyskusja na temat wpisu