[Akt.] Dwie pierwsze gry z październikowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Castlevania: Harmony of Despair

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry wchodzące w skład październikowej oferty Games with Gold. Tak się składa, że dwie z nich są już dostępne do pobrania dla każdego, kto posiada aktywną subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Nic, tylko się cieszyć!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Castlevania: Harmony of Despair i Aaero za darmo w ramach październikowego Games with Gold

Zwiastun Aaero

Pierwsza porcja październikowych gier z Games with Gold miała zostać udostępniona graczom dopiero jutro, ale Microsoft po raz kolejny się pospieszył. To z kolei oznacza, że wszyscy subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już instalować Castlevania: Harmony of Despair oraz Aaero. Pierwsza produkcja pozostaje darmowa do 15 października, a druga do ostatniego dnia miesiąca.

  1. Pobierz Castlevania: Harmony of Despair z Microsoft Store (odnośnik prowadzi do gry w amerykańskiej wersji sklepu, bo pod polskim adresem nie można dopisać jej do konta)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Aaero z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  3. [Akt.] Pobierz Street Fighter IV z Microsoft Store (do 15 października)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Po dopisaniu Castlevania: Harmony of Despair do swojego konta Microsoft nie trzeba się spieszyć z rozgrywką, bo gra zostanie z nami nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Wszystko dlatego, że produkcja ukazała się również na Xboxie 360, a tytuły z tej konsoli oraz starszego Xbox Classic udostępniane w ramach Games with Gold mają to do siebie, że nigdy nie znikają.

Aktualizacja – 30.09.2021, 14:04

Microsoft poinformował o zmianie polskiej oferty październikowego Games with Gold. W naszym kraju Castlevanię: Harmony of Despair wymieniono na Street Fighter IV, choć pierwszą grę nadal można dopisać do swojego konta przez inny region sklepu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z