Dwie pozostałe gry z październikowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Resident Evil Code: Veronica X

Pod koniec września Microsoft oficjalnie ujawnił gry w Games with Gold na październik, a dwa dni później pierwsze pozycje zostały udostępnione do pobrania. Tak się składa, że od dziś wszyscy chętni subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już rozpoczynać instalację dwóch pozostałych gier z październikowej oferty. Czas najwyższy!

REKLAMA

Resident Evil Code: Veronica X i Hover za darmo w ramach październikowego Games with Gold

Zwiastun Hover

Games with Gold jest comiesięczną porcją darmowych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od dziś w ramach październikowej oferty użytkownicy mogą pobierać Resident Evil Code: Veronica X i Hover. Pierwsza pozycja pozostaje bezpłatna do końca miesiąca, a druga do 15 listopada.

  1. Pobierz Hover z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Resident Evil Code: Veronica X z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Resident Evil Code: Veronica X pojawiło się również na Xboxie 360, co oznacza, że po dopisaniu do tej gry do swojego konta Microsoft zostanie ona z nami na zawsze, czyli nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!