PC Game Pass dla 40 kolejnych krajów. Microsoft ma prezent dla graczy, którzy brali udział w testach

PC Game Pass

Po pierwszych zapowiedziach w lutym 2023 roku Microsoft oficjalnie ogłosił, że zamierza wprowadzić usługę PC Game Pass w 40 kolejnych państwa. Odzew był ogromny i już teraz gigant z Redmond poinformował, że pecetowa subskrypcja zadebiutowała w tych krajach. Z tej okazji Microsoft przygotował specjalną ofertę powitalną.

PC Game Pass jest już dostępny w 86 krajach

Prezentacja PC Game Pass

Microsoft na oficjalnej stronie ogłosił, że usługa PC Game Pass od wczoraj jest dostępna w kolejnych 40 krajach. Tak prezentuje się lista 40 nowych państw z usługą Game Pass dla komputerów osobistych:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
 1. Albania
 2. Algieria
 3. Bahrajn
 4. Boliwia
 5. Bośnia i Hercegowina
 6. Bułgaria
 7. Kostaryka
 8. Chorwacja
 9. Cypr
 10. Ekwador
 11. Egipt
 12. Salwador
 13. Estonia
 14. Gruzja
 15. Gwatemala
 16. Honduras
 17. Islandia
 18. Kuwejt
 19. Łotwa
 20. Libia
 21. Liechtenstein
 22. Litwa
 23. Luksemburg
 24. Malta
 25. Mołdawia
 26. Czarnogóra
 27. Maroko
 28. Nikaragua
 29. Macedonia Północna
 30. Oman
 31. Panama
 32. Paragwaj
 33. Peru
 34. Katar
 35. Rumunia
 36. Serbia
 37. Słowenia
 38. Tunezja
 39. Ukraina
 40. Urugwaj

Microsoft przygotował specjalną ofertę na pierwsze 3 miesiące dla osób, które dołączą do usługi PC Game Pass. Ponadto Insiderzy, którzy brali udział w testach, otrzymają darmowe 2 miesiące subskrypcji. Aby je otrzymać, nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych działań, ponieważ zostaną one automatycznie dodane do konta użytkownika.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

Na sam koniec warto przypomnieć, że do usługi PC Game Pass już niedługo zostaną dodane kolejne tytuły. 18 kwietnia 2023 roku będziemy mogli zagrać w Minecraft Legends, 2 maja w Redfall, natomiast już 6 września odbędzie się premiera gry Starfield, którego pokaz zapowiedziany jest na 11 czerwca.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.