PC Game Pass za 4 zł powrócił! Microsoft kusi pecetowców rewelacyjną ofertą

PC Game Pass za 4 zł gry

Kiedy w sierpniu bieżącego roku Microsoft zaczął zmieniać zasady i okazja, w ramach której Xbox Game Pass Ultimate był za 4 zł, zniknęła, tak wielu graczy po prostu to zdenerwowało. Od tamtego czasu gigant z Redmond raczej nie rozpieszczał w ten sposób potencjalnie nowych abonentów. Teraz jednak powody do radości mają pecetowcy.

Microsoft przywraca ofertę na PC Game Pass za 4 zł!

Xbox Game Pass lista usług
Lista ofert Game Pass, w tym PC Game Pass za 4 zł

W Xbox Store pojawiła się dla pecetowców wyjątkowo atrakcyjna okazja, bo PC Game Pass dla nowych i wracających klientów ponownie dostępny jest za jedyne 4 zł. W ramach tej opcji możemy zyskać dostęp do wielu świetnych gier, rabatów, ale także członkostwo w EA Play.

Po upływie miesiąca promocja oczywiście się kończy i wówczas cena wraca do kwoty 39,99 zł. Biorąc pod uwagę dość bogatą bibliotekę tego abonamentu i dostęp do wielu znakomitych gier, nadal nie jest to wygórowana cena. Zainteresowanym radzimy szybko decydować się na subskrypcję, w końcu nie wiadomo jak długo Microsoft będzie oferował swój abonament za tak niską kwotę.

Przeczytaj też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Bez wątpienia jest to miły gest dla wszystkich, którzy planowali w najbliższym czasie zakupić PC Game Pass. Nie wiadomo czy producent Xboxów rozszerzy swoją ofertę na inne warianty abonamentu, jednak warto mieć nadzieję, że tak właśnie będzie. Zamierzacie skorzystać z tej oferty? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.