Kolejna negatywna zmiana w Xbox Game Pass Ultimate! Za 4 zł kupimy już tylko 14 dni subskrypcji

Xbox Game Pass Ultimate 14 dni za 4 zł

W ostatnim czasie Microsoft nie przestaje wprowadzać negatywnych z punktu widzenia graczy zmian w ofercie Xbox Game Pass Ultimate. Niedawno doszło do podwyżki cen, a później ogłoszono zmianę zasad konwersji Xbox Live Gold na XGPU. Teraz Amerykanie po cichu wprowadzili kolejną zmianę, która raczej nie ucieszy fanów Xboxa – w ramach promocji za 4 zł kupimy już tylko 14 dni abonamentu, a nie miesiąc, jak to było dotychczas.

Zmiana oferty promocyjnej Xbox Game Pass Ultimate – za 4 zł tylko 14 dni abonamentu, nie miesiąc

14 dni Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł

Microsoft po cichu zmienił warunki promocji, w ramach której dotychczas nowi użytkownicy mogli kupić w Xbox Store miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 zł. Teraz za wspomniane 4 złote można nabyć jedynie 14 dni subskrypcji. Co ciekawe, Amerykanie nie ogłosili wcześniej tej zmiany i wprowadzili ją z dnia na dzień.

Nie da się ukryć, że większości osób ta wiadomość raczej się nie spodoba. Microsoft wydaje się coraz bardziej „uszczelniać” swoją ofertę, próbując przyciągnąć do subskrybentów, którzy będą regularnie opłacać Game Passa w pełnej cenie.

Przeczytaj też: Jaki telefon do zdjęć kupić

Kup Xbox Series X

Zmiana warunków promocji jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że era taniego Xbox Game Pass Ultimate dobiega końca. W końcu Microsoft jest na ostatniej prostej, aby przejąć Activision Blizzard, a przecież na czymś trzeba odbić sobie tak duży wydatek.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.