Twitch x Xbox – PC Game Pass za darmo w zamian za wsparcie ulubionych twórców

PC Game Pass

Xbox Game Pass walczy o nowych użytkowników. Po tym, jak drugi rok z rzędu Microsoftowi nie udało się osiągnąć zamierzonego celu subskrybentów, Xbox bierze się do roboty. Twitch ogłosił właśnie swoją nową ofertę, która w zamian za subskrybowanie twórców będzie rozdawać Game Pass na PC.

PC Game Pass za darmo dla użytkowników Twitcha

Xbox Game Pass Twitch
PC Game Pass x Twitch

Od 3 listopada od godziny 18:00 do 11 listopada do godziny 23:00 potrwa specjalna oferta na Twitchu. Podczas trwania tego eventu dwie nowe subskrypcje na platformie (wykupione lub przekazane w prezencie) zapewnią użytkownikom 3 miesiące Game Passa na PC za darmo.

Oferta ta dostępna jest wyłącznie dla nowych członków Game Passa. Po zakupie dwóch subskrypcji na dowolnym kanale na stronie dropów i nagród znajdziemy kod do usługi Microsoftu. Wszystkie kody wygasają 19 listopada o godzinie 7:59, więc trzeba jak najszybciej je wykorzystać.

Przeczytaj też: Stare gry na komputer

Użytkownicy Twitcha i twórcy powinni być zadowoleni z ogłoszonej właśnie promocji. Widzowie mogą zyskać dostęp do szerokiej biblioteki gier Game Passa na PC, a streamerzy zgarną prawdopodobnie kilka dodatkowych subskrypcji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!