PC Game Pass znowu dostępny za 4 zł! Legendarna promocja powróciła

PC Game Pass

To, co dla wielu osób na konsolach i PC stanowi o atrakcyjności usługi Game Pass, jest bez wątpienia cena, która przez długi czas była wyjątkowo atrakcyjna dla nowych klientów. W końcu 4 zł za dostęp do szerokiej gamy gier jest wyjątkowo kuszący, choć jakiś czas temu Microsoft zakończył tę ofertę, co zdenerwowało sporą część sprytniejszych graczy. Teraz jednak okazało się, że legendarna okazja wróciła, choć tylko w przypadku posiadaczy komputerów osobistych…

PC Game Pass znowu dostępny za śmiesznie niskie 4 zł

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Na oficjalnej stronie Xboxa pojawiła się informacja, która potwierdza, że oferta na miesięczny dostęp do PC Game Pass dostępna jest za jedynie 4 zł. Jest to więc rewelacyjna okazja dla wszystkich, którzy chcą się przekonać, jak prezentuje się oferta Microsoftu na komputerach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jest w tym wszystkim jedno, bardzo poważne „ale”, bo oferta skierowana jest wyłącznie dla nowych odbiorców, którzy nie mieli jeszcze styczności z abonamentem Microsoftu. Oczywiście dodatkowym rozwiązaniem będzie tutaj zakładanie nowych kont, jednak to już kwestia indywidualnych preferencji.

Oczywiście względem tego, co oferuje Xbox Game Pass Ultimate na PC, oferta jest nieco uboższa i pozbawiona kilku ciekawych funkcji, ale nadal otrzymujemy dostęp do naprawdę rozbudowanej biblioteki gier. Teraz, jednak kiedy można nabyć ten abonament w cenie 4 zł na pierwszy miesiąc, to tym bardziej warto się nią zainteresować.

Źródło: Xbox

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.