PC Game Pass za 4 zł już nie dla Polaków! Microsoft wycofał ofertę w naszym kraju, a zostawił w innych

Xbox Game Pass Polska Phill Spencer

Microsoft przez długi czas oferował dostęp do usługi PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate za zaledwie 4 zł. Po cyklicznym wyłączaniu i włączaniu promocji między marcem a sierpniem 2023 r. oferta powróciła, o czym pisaliśmy zaledwie dwa dni temu. Radość polskich graczy nie trwała zbyt długo, ponieważ znowu jest niedostępna.

Tanie testowanie usługi PC Game Pass wciąż jest możliwe, ale nie w Polsce

Game Pass – ceny abonamentu w Polsce

Na stronie Xbox Store na próżno szukać opcji zakupu PC Game Pass w promocyjnej cenie. Zarówno nowi, jak i powracający użytkownicy muszą liczyć się z wydatkiem na poziomie 39,99 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W tym przypadku nie możemy mówić o zwyczajnym zakończeniu akcji promocyjnej. Obniżona cena wciąż obowiązuje we wszystkich pozostałych krajach europejskich.

Co więcej, obywatele znacznie zamożniejszych państw, takich jak Norwegia, Niemcy czy Szwajcaria za tę samą kwotę kupią dostęp do droższego pakietu Xbox Game Pass Ultimate, który umożliwia również granie w chmurze i na konsolach.

Gdy skorzystamy z opcji zmiany języka na stronie Xbox Store, możemy zauważyć, że nie tylko Polska została wykluczona z promocji. W tym „elitarnym” gronie znaleźli się także gracze z Chile, Kolumbii, Meksyku, Argentyny oraz Turcji.

Przeczytaj także: Najlepsze smartfony do 3000 zł

Pozostaje mieć nadzieję, że wyłączenie oferty na terenie Polski to skutek błędu, który zostanie niebawem naprawiony. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, w którym zebraliśmy najlepsze sposoby na tani zakup Xbox Game Pass Ultimate.

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.