Peaky Blinders: Mastermind za darmo! Ostatnia szansa na zagranie w grę na podstawie znanego serialu

Peaky Blinders: Mastermind

Sklep Fanatical postanowił właśnie o rozdaniu graczom za darmo Peaky Blinders: Mastermind. Gra już jakiś czas temu zniknęła ze Steama, więc z odebraniem jej warto się pospieszyć. Ilość kluczy jest ograniczona.

Peaky Blinders: Mastermind za darmo w Fanatical

Zwiastun Peaky Blinders: Mastermind

Peaky Blinders: Mastermind to logiczno-przygodowa gra stworzona na podstawie tytułowego serialu. Produkcja zniknęła jakiś czas temu ze Steama, więc odebranie jej darmowej kopii ze strony sklepu Fanatical jest prawdopodobnie ostatnią szansą na dodanie produkcji do swojej PC-towej kolekcji.

Zobacz też: Gry podobne do Minecraft

Aby odebrać Peaky Blinders: Mastermind za darmo trzeba dodatkowo zapisać się do newslettera sklepu. Ilość dostępnych kluczy jest ograniczona, a promocja potrwa do momentu ich wyczerpania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2476 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.