Peaky Blinders: Mastermind za darmo! Ostatnia szansa na zagranie w grę na podstawie znanego serialu

Peaky Blinders: Mastermind

Sklep Fanatical postanowił właśnie o rozdaniu graczom za darmo Peaky Blinders: Mastermind. Gra już jakiś czas temu zniknęła ze Steama, więc z odebraniem jej warto się pospieszyć. Ilość kluczy jest ograniczona.

Peaky Blinders: Mastermind za darmo w Fanatical

Zwiastun Peaky Blinders: Mastermind

Peaky Blinders: Mastermind to logiczno-przygodowa gra stworzona na podstawie tytułowego serialu. Produkcja zniknęła jakiś czas temu ze Steama, więc odebranie jej darmowej kopii ze strony sklepu Fanatical jest prawdopodobnie ostatnią szansą na dodanie produkcji do swojej PC-towej kolekcji.

Zobacz też: Gry podobne do Minecraft

Aby odebrać Peaky Blinders: Mastermind za darmo trzeba dodatkowo zapisać się do newslettera sklepu. Ilość dostępnych kluczy jest ograniczona, a promocja potrwa do momentu ich wyczerpania.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.