Pecetowe dodatki do Destiny 2 opuszczają Xbox Game Pass

Destiny 2: Poza Światłem

Kilka dni temu do Xbox Game Pass trafiły 4 nowości z Chinatown Detective Agency na przedzie, ale niestety dzisiaj nie mamy dobrych wiadomości. Otóż subskrypcję Microsoftu opuszczają aż 3 dodatki do Destiny 2 w wersji na PC — „Poza Światłem”, „Porzuceni” oraz „Twierdza Cieni”. Szkoda, ale cóż — nic na to nie poradzimy.

Dodatki do Destiny 2 na PC znikają z Xbox Game Pass (11 kwietnia 2022)

Zwiastun Destiny 2: Porzuceni

Zawartości biblioteki Xbox Game Pass zmienia się w dwie strony — czasami wzbogacają ją nowe gry, a niekiedy opuszczają wybrane pozycje. Ustaliliśmy już, że dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, więc nie przedłużajmy i skupmy się na konkretach. Subskrypcję żegnają następujące dodatki:

  1. Destiny 2: Poza Światłem (PC)
  2. Destiny 2: Porzuceni (PC)
  3. Destiny 2: Twierdza Cieni (PC)

Przeczytaj też: Kierownica do Xbox One i Series X|S – najlepsze modele

Wymienione wyżej tytuły wylecą z Game Passa do końca dnia, lecz dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Zawsze to coś.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z