Chinatown Detective Agency i 3 inne nowości od dziś w Xbox Game Pass

Chinatown Detective Agency

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę kwietnia 2022. Wśród nadchodzących tytułów znalazło się m.in. ciekawie zapowiadające się Chinatown Detective Agency, które wraz z trzema innymi nowościami debiutuje dzisiaj w usłudze Amerykanów. Nic, tylko się cieszyć z kolejnego wzbogacenia oferty XGP.

4 nowości w Xbox Game Pass (7 kwietnia 2022)

Zwiastun Chinatown Detective Agency

Chinatown Detective Agency to gra przygodowa, której akcja rozgrywa się na terenie cyberpunkowego Singapuru. Główną bohaterką opowieści jest Amira Darma — początkująca prywatny detektyw, mająca za sobą karierę w Interpolu. Kobieta wplątuje się w zawiłą intrygę, od której wyniku będzie zależało jej życie, a także przyszłość całego Singapuru.

Przeczytaj też: Trek to Yomi – data premiery gry ujawniona

Poza Chinatown Detective Agency w bibliotece Xbox Game Pass lądują też „chmurowe” wydania trzech gier, których wersje na inne platformy są dostępne w abonamencie od dawna. Pełna lista dzisiejszych nowości prezentuje się następująco:

  1. Chinatown Detective Agency (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – dostępne dzisiaj, zapewne pomiędzy 14:00 a 18:00
  2. Dragon Age II (chmura) – już dostępne
  3. Plants vs. Zombies: Garden Warfare (chmura) – już dostępne
  4. Star Wars: Squadrons (chmura) – już dostępne

Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z