Czy powstanie Pentiment 2? Josh Sawyer ma złe wieści dla fanów najnowszej gry studia Obsidian

Pentiment

Pentiment zebrało bardzo dobre recenzje. Część osób może się więc zastanawiać, czy najnowsze dzieło Obsidian Entertainment doczeka się w przyszłości kontynuacji. Na to pytanie postanowił odpowiedzieć Josh Sawyer, czyli reżyser gry. Okazuje się jednak, że deweloper nie ma dobrych wieści dla miłośników wspomnianego tytułu.

Pentiment to „samodzielna historia”. Josh Sawyer i Obsidian Entertainment nie planują kontynuacji

Pentiment – zwiastun premierowy

Sawyer podzielił się informacjami na temat przyszłości Pentiment w odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników platformy Tumblr. Przedstawiciel studia Obsidian Entertainment podkreślił, że wspomniana produkcja od początku miała być „samodzielną historią”. Dlatego też deweloper nie ma w planach stworzenia kontynuacji lub „duchowego spadkobiercy”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Reżyser ma jednak nadzieję, że Pentiment będzie stanowić inspirację – nie tylko dla niego samego – przy nadchodzących projektach. Sawyer dodał również, że jest zadowolony z produkcji, którą prowadzony przez niego zespół dostarczył na rynek. Fani wspomnianego tytułu z pewnością liczyli jednak na inne informacje.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do League of Legends

Nasza recenzja Pentiment być może przekona Was do zagrania w najnowszą produkcję studia Obsidian Entertainment, o ile oczywiście nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tym tytułem. Warto również dodać, że gra dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S, a także w bibliotece Xbox Game Pass.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.